בוגרות ובוגרים יקרים,

התרבות המתחדשת, הרלוונטית והמאתגרת היא הלב הפועם של חברה דמוקרטית, ליברלית ומשגשגת. בימים לא פשוטים אלה, בהם כולנו נאלצים לחיות ולפעול תחת מגבלות מגיפת הקורונה ובעת שנדמה כי החברה האנושית מתאפיינת בהקצנה ובשבטיות, מתגלה מקומה של היצירה הקולנועית והטלוויזיונית, על גווניה הרבים כגורם מרתק, מעצב ומאחד, אשר הביקוש אליו מתעצם ועולה.

במשך למעלה משלושים שנה, בית הספר סם שפיגל ליצירה קולנועית בירושלים, לימד וטיפח יוצרי קולנוע וטלוויזיה מהמצטיינים שיש לנו בתרבות הישראלית וקנה לעצמו מקום של כבוד כאחד מהאיכותיים בין בתי הספר לקולנוע בעולם. יצירותיהן הרבות, הנועזות והמגוונות של בוגרי בית הספר, שינו את פני הקולנוע והטלוויזיה בישראל ואף זכו לחיבוק הקהל ולפרסים בכל רחבי תבל. בשנים האחרונות חיזק בית הספר את מעמדו הגלובאלי ולמרות מגבלות הקורונה הצליח, גם השנה, להפעיל חממת קולנוע בינלאומית, אשר סייעה ליוצרי קולנוע צעירים ומובילים מישראל והעולם לממש את חלומם.

איחולי, בשם הועד המנהל והאסיפה הכללית של בית הספר לכל אחת ואחד מיכם, כי תצליחו לממש את תשוקתכם האומנותית, וכי יצירתכם תרגש, תעניין ותיגע בקהל גדול ורב. כולנו ממתינים בציפייה לראות על המסך את מעשה ידיכם.

תודות וברכות לדנה בלנקשטיין-כהן ולכל הצוות הנפלא והמקצועי של בית הספר, לחברי האסיפה הכללית והועד המנהל ולכל התורמים בכספם, בזמנם וברעיונותיהם.

אסף ויטמן
יו"ר הוועד המנהל
צביקה קרצנר (צילום מולי נעים)

יו"ר הוועד המנהל

אסף ויטמן