משה ליאון_edited.jpg

Or Hochman

אור הוכמן

ילידת 1993, שוהם. שירתה בצה"ל ככתבת צבאית. בוגרת תואר ראשון במינהל עסקים ושיווק מאוניברסיטת בן־גוריון. בעלת עסק עצמאי לכתיבת תוכן.

נשמה | Soul

קומדיה שחורה, פנטזיה

8 פרקים, 35 דקות לפרק

תקציר

דניאל(34) היה יכול להיות עוד אדם בודד הסובל מחרדה חברתית וגר בגבעתיים. אלא שדניאל נבחר להיות אחד משליחיו של מלאך המוות, שתפקידו להגיע לאדם ברגע מותו ולהפריד את נשמתו מגופו. ביום שבו דניאל אוזר אומץ להזמין את הילה (27), מלצרית צבעונית ופוסט־טראומטית, לדייט בבית הקפה הקבוע שלו, הוא מגלה שהיא התאבדה בעקבות אירוע משפחתי מערער. דניאל עושה מה שאסור לו לעשות ומציל את חייה, ועל הדרך פותח תיבת פנדורה של סיוטים, סודות ושקרים שיאלצו אותו להפסיק להיטמע במוות ולנסות את הדבר הזה שנקרא חיים.


סירופ ורוד

תסריט לוקיישן, השתתף בתסריטרי העשירי

תקציר
יעל
(35), בעלת דוכן מלבי, חווה משבר בעקבות טיפולי פוריות כושלים. אל הדוכן מגיעה אגם (5), ילדה שמנמנה וחובבת סירופ, למרות שאמא לא מרשה לה. כל אחת מהן מוצאת אצל רעותה את משאת נפשה, אך החיבור הסודי ביניהן מתפוצץ להן בפרצוף.


הגיבן מקולנוע רקס

תסריט לפרק בסדרת רשת, במסגרת קורס סדרות רשת

תקציר
ציון רקס, המקרין האגדי של בית הקולנוע רקס, נלחם על הרלבנטיות של הקולנוע. מהקרב הזה לא בטוח שייצא חי.


קורונה (פרק פיילוט)

סגר שמגר, ציון רקס לא מתכוון לסגור את הקולנוע שלו למרות שלא מכר כרטיס כבר שבועיים, למרות שהוא מקרין סרטים בפני אולמות ריקים ולמרות ששוטר צהוב ומניאק ממרר את חייו.

הפקה: יונתן שיראי, המסלול המלא

בימוי: תום ברנע, המסלול המלא


לשחרר

תסריט לסרט קצר, במסגרת פרויקט "חצי שקל לדקה"

תקציר
רוני
(25) לא משחררת. לא מהלחצים, לא מהפחדים ובעיקר לא מהאקס. אחרי דייט ראשון וכושל עם דור (27), היא עולה איתו בלית ברירה על קורקינט שיתופי בניסיון להגיע הביתה. כך היא נאלצת להשתחרר משניים מהפחדים הכי גדולים שלה: הפחד מקורקינטים והפחד מלתת צ'אנס אמיתי לאהבה.

הפקה: ארפינה גבורגיאן ונל לוגסי, מסלול תסריטאות

בימוי: תום ברנע, המסלול המלא