מורי מסלול הפקה יוזמת

מחזור י"ד 2017-2021

מייסד ומנהל בית הספר 1989-2019 - רנן שור

Shadowing בתעשייה

גרין פרודקשנס

ארצה הפקות

תאגיד השידור כאן 11 – מחלקת דרמה

ועדות - סיעור מוחות

אסף אמיר, עדי ארבל, סיגלית ליפשיץ

חונכים פרויקטי גמר

מיכאל אללו, עילית זקצר, דפנה לוין

מרצים אורחים במסלול

סיני אבט, חדוה גולדשמידט, ענת זלצר, מיכל כהן, קרין סגל, איתי קן־תור

עידית אברהמי סדנת תחקיר; סדנת בימוי תיעודי – דמות תמרה אברמוביץ מבוא לאמנות מודרנית יאיר אגמון סדרות רשת ישי אדר סדנת עריכת פסקול אורית אזולאי סדנת ליהוק מור אלדר שיווק והפצה מיכאל אללו סדנת בימוי לוקיישן אייל בנבנישתי הטריילר שמביים את הצופה מיכל בן־דוד מנהיגות יצירתית בתעשיית הטלוויזיה ראובן ברודסקי סדנת סרט תיעודי אריק ברנשטיין המפיק כיזם; Sam 48 פרופ' דן גבע סדנת מבוא למחשבת בימוי תיעודי נואית גבע קולנוע תיעודי ישראלי ארז דבורה תולדות הקולנוע המודרני ד"ר שמוליק דובדבני תיאוריות קולנועיות; הקולנוע הישראלי – היסטוריה ומדע חזי דוידיאן סדנת מבוא להקלטה רוית הכט מאמר דעה גל זייד עריכת תסריט אמנון זלאייט צילום למתמחים שמי זרחין סדנת מבוא לחשיבה תסריטאית; מבוא לתסריט לוקיישן בנימין חירם סדנת צילום אופיר טושה־גפלה סדנת כתיבה מיקי כהן סדנת עריכה דיגיטלית יעקב ישראל סדנת צילום סטילס אבישי דוד כהנא ליווי פרויקט גמר; SWOT פרופ' יאיר לב סדנת בימוי – מיזנסצנה; מבע קולנועי; קולנוע תיעודי קלאסי; קולנוע תיעודי מודרני; סרט גמר תיעודי; מונוגרפיה – קיארוסטמי סיגלית ליפשיץ סדנת בימוי עלילתי – חפץ אסף לפיד סדנת עריכה למתמחים איתן מנצורי מודלים כלכליים בתעשיית הקולנוע עמוס נוימן פרוגרמינג ששי סמוכה סדנת הדרכת שחקנים איתן ענר סדנת הדרכת שחקנים חגית פלד־הניג המנועים המשפטיים של המפיק בנימין פרידנברג קולנוע ירושלמי פורץ גבולות אורן פרי־הר מבוא לאסתטיקה ארז קואל אירוח יוצרי סדרות אבי קורן סדנת צילום למתמחים איילת קייט ליווי פרויקט גמר למתקדמים פרופ' נסים קלדרון מניפסטים אריק קפלון עריכת תסריט נעם קפלן הסרט הישראלי הקצר ליאורה קצירי סדנת עריכה צביקה קרצנר סדנת מבוא לתסריטאות גיא רז סינמטוגרפיה לבמאים ולצלמים ערן ריקליס סדנת קופרודוקציות אלונה רפואה בית הפקה מ-א' ועד ת' תום שובל סדנת יסודות השפה הקולנועית; תולדות הקולנוע על פי שחקניו הגדולים ליסה שילוח־עוזרד פיצוח שוק הפקות המקור; שיר שושני סדנת ע' במאי חן שיינברג קולנוע נסיוני

מרצים אורחים - (עם סטודנטים במסלול המלא ובמסלול תסריטאות)

אסף בייזר, דגנית אטיאס, יהונתן אינדורסקי, נועה ארנברג, עודד דוידוף, גלית חוגי, שירלי מושיוף, אלירן מלכה, נטלי מרכוס, קרן מרגלית, רון פלדמן, איתן צור