משה ליאון_edited.jpg

Tamuz Levi

תמוז לוי

ילידת 1998, כפר־סבא. בוגרת מגמת תיאטרון בתיכון לאמנויות תלמה ילין. שירתה כמפיקת להקות צבאיות במדור הפקות בצה"ל. שיחקה בסדרות "נחמה" ב-3 Hot ו"שישו ושמחו" בכאן 11. סטודנטית לתואר ראשון בפסיכולוגיה באוניברסיטת בר־אילן.

השתתפות בהפקות

גול עצמי
תסריט לוקיישן, השתתף בתסריטרי העשירי

תקציר
גאיה
(25) מגיעה למשחק גמר גביע המדינה בכדורגל שמתקיים באיצטדיון טדי במטרה להחזיר אליה את נמרוד (26), אוהד שרוף של הפועל קטמון, לאחר שנפרדה ממנו. נמרוד, הלהוט לנצחון קבוצתו, מסרב להניח לגאיה להפריע לו ביום החשוב בחייו. על רקע שירת האוהדים גאיה נלחמת על אהבת חייה.


נגועה
תסריט לסרט קצר במסגרת פרויקט Sam 48

תקציר

אופק(31), נוירוטית שבורת לב, מתקשרת למוקד הקורונה מחשש שנדבקה בנגיף, אך התשאול הרפואי גורם לה לחשוב שהיא אולי בכלל בהריון. היא עולה לשיחת זום עם אלון, האקס הטרי והאב המיועד, ומבינה שהפחד ממחויבות עלול לגרום לה להפסיד את אהבת חייה ו... שאולי כדאי שתעשה בדיקת הריון לפני שהיא קופצת למסקנות.


בימוי: יהלי מעוז
הפקה: רועי ברקת
תסריט: לי הרוש ותמוז לוי


ביטוח חיים | Life Insurance
סדרת דרמה קומית
10 פרקים, 30 דקות לפרק

תקציר
תמרה
הנוירוטית (22) תופסת את סבתה שרה (70) שואפת גז וכופה עליה מגורים משותפים בדירה בתל־אביב. שרה, אלמנה עוקצנית וכבדת משקל, מתעקשת לשמור על שגרת חייה, הכוללת צפייה בריאליטי ועישון, אך תמרה חוששת שסבתה מסוכנת לעצמה. בינתיים גם הסבתא נכנסת לחייה של נכדתה: מפרידה בינה לבין בן זוגה הנרקיסיסט, מתיידדת עם אלינור (23), שותפתה הפרועה, ומתחילה לסחור בתרופות הרגעה. בניסיון לעורר בסבתה תשוקה לחיים, תמרה מגלה שהיא עצמה שרויה בתרדמת ונאלצת לראשונה להתעמת עם פחדיה.