משה ליאון_edited.jpg

Rubi Shmilovich

רובי שמילוביץ'

יליד 1994. בוגר תיכון אליאנס תל אביב. שירת בצבא בתור לוחם ביחידת מגלן. יוזם ומפיק-על שותף של פרויקט "חצי שקל לדקה", סרט הגמר הראשון של מגמת תסריטאות בסם שפיגל בשיתוף סינמטק תל אביב. עורך תסריט בסרט "הקרב על הדלת" במסגרת פרויקט סם 48.

השתתפות בהפקות

מסיבת טבע | Rave
תסריט לוקיישן, השתתף בתסריטרי העשירי
תקציר
שוקר (24) מארגן מסיבות טבע מחתרתיות כדי להחזיר את החובות של אמו. כשהנושים לוחצים, ובחורה אלמונית מתעלפת במסיבה שלו ומאיימת לסגור אותה, שוקר מותח את גבולות המוסר שלו ועושה הכל כדי לא לפוצץ את המסיבה.


אולטראס | Ultras
סדרת דרמת פשע, נכתב עם דוד באר | David Beer
8 פרקים, 40–45 דקות לפרק
תקציר
אירוע דקירה בין 'לה פמיליה' ל'אולטראס הפועל' הופך את חייהם של כל המעורבים. המנהיג של אולטראס הפועל מאושפז קשה בבית החולים. דני (17), הדוקר שרק רצה להרוויח את מקומו בלה פמיליה מוצא את עובר מסע השחתה בניסיון לשמור על מעמדו החדש בארגון . מיקה (25), אשת חיי הלילה הפרועה, מתרחקת מהאולטראס בעקבות הדקירה אבל נאלצת לחזור כסמויה אחרי שהמשטרה תופסת אותה סוחרת סמים וטרוצקי (26) האנרכיסט שהחליף את משפחתו המפורקת בארגון, האשם בתקרית, עלול לאבד את מקומו באולטראס – כל עולמו. הוא יוצא למסע נקמה וגילוי זהות הדוקר. כשראש האולטראס מת מפצעיו וטרוצקי מגלה שדני, בן דודו, הוא הדוקר, הוא ניצב בפני בחירת חייו- משפחתו הביולוגית מול משפחת הכדורגל.