משה ליאון_edited.jpg

Nitai Marmor

נתאי מרמור

יליד 1995, מרכז־שפירא. ברמן ושומר בגן חיות.

השתתפות בהפקות

ארונות | Salt of the Earth
דרמה בלשית
8 פרקים, 40 דקות לפרק

תקציר
שטיין, צוער שאפתן אך לא-יוצלח בבה"ד 1, מתמודד עם הפחד הכי גדול שלו כשהוא עולה לוועדת הדחה. הוא ניצל בעקבות ירייה שקוטעת את ההדחה – בשירותים מתגלה גופתו של מיכאלייב, המצטיין הפלוגתי והחבר הכי טוב שלו. שטיין לא מסוגל להאמין שחברו הטוב פגע בעצמו – אם המודל שלך לחיקוי לא מוצא טעם בחיים, מה זה אומר עליך?

שטיין יוצא למסע התחקות אובססיבי בעקבות דמותו וחייו של מיכאלייב. המסע דורש ממנו שתי מטרות סותרות – מצד אחד, לא רק לשרוד את הקורס אלא להצטיין בעצמו, אך מצד שני לחטט ולחשוף את סודותיהם של חבריו ומפקדיו, אנשים אותם הוא מעריץ, במערכת שהדבר האחרון בו היא מעוניינת הוא חשבון נפש.

החקירה של שטיין מאיימת על המקום שלו בקורס ויותר מזה – על תפיסת העולם שלו, בה הטוב והרע ברורים. במהלך החקירה הגבולות מיטשטשים ושטיין ינסה להבין איזה תפקיד יש לו כגבר בעולם בו כל המודלים לגבריות התאבדו. או נרצחו.


חיים בזבל
תסריט לוקיישן

תקציר
חיים
(40) לא כל כך טוב עם ילדים. או עם בעלי־חיים. או עם נשים. לכן כשבת זוגו ליאת (35) מבקשת ממנו לקחת את אולמרט, הכלב של בנה, לווטרינר, הוא מאוד לא רוצה לעשות את זה. הוא עושה את זה בכל זאת. איזו טעות, יא אללה.


בואי נגיד
תסריט והפקת סרט קצר במסגרת פרויקט "חצי שקל לדקה"

תקציר
יוסי
(38) נפגש עם האקסית שלו, שעומדת להתחתן. טעות חייה, מבחינתו. הם יוצאים לרכיבה רומנטית על קורקינט, ויוסי מנסה להעלות זכרונות מהעבר. אלא שלנוסטלגיה יש טבע חמקמק.

בימוי: יהודה בוגומולני