משה ליאון_edited.jpg

Yuval Kadmiel

יובל קדמיאל

ילידת 93', ראשון לציון. שירתה כמורה חיילת בחיל החינוך. בוגרת תואר ראשון במדעי המדינה ותקשורת מאוניברסיטת חיפה. עוסקת בפרסום וכתיבת תוכן.

השתתפות בהפקות

האגודה
קומדיית קולג' ישראלית
12 פרקים, 30 דקות לפרק

תקציר
דני
(23) היא בטלנית חסרת מעוף. אחרי שנים של מסגרות מוכתבות מראש וזוגיות של חמש שנים – נוח לה. ועכשיו הסיבה היחידה שהיא נרשמה ללימודים היא שאיתי (23) בן הזוג שלה התקבל לתכנית מצטיינים - בשם קולאז' או פסיפס, היא לא בטוחה. באוניברסיטת חיפה. דני הופכת לסטודנטית מן המניין, בחוג ל- B.A כללי. לא נורא.

אלא שביום הראשון, בשער הכניסה הוא נפרד ממנה. כבר בפתיחת הלימודים דני עוברת את כל שלבי האבל וברצף של טעויות מתדרדרת להרמת הכוסית של אגודת הסטודנטים. בנאום סוחף ודרמטי מדי, מתוך הכאב הפרטי שלה, היא מלהיטה ריב בין "מפלגות" והופכת לתקווה החדשה של האגודה לבחירות הקרובות בסוף הסמסטר. עכשיו יש לה משהו משלה, אבל היא לא התכוונה, והיא תצטרך לעבוד קשה כדי להוכיח את עצמה.


מסיבת פיג'מות
סרט קצר במסגרת פרויקט "חצי שקל לדקה"

תקציר

ליבי (34) מגיעה בהפתעה למסיבת הפיג'מות שבה מתארח בנה שחר. היא חמושה בדובי, זה שהוא לא יכול לישון בלעדיו. הם חדשים בעיר, ילדים שהוא בקושי מכיר, מה היא חשבה לעצמה? מפגש מקרי עם אם אחרת, אביה (37), מזכיר לה למה הם בכלל עברו דירה, ושאולי בעצם היא זאת שבודדה.


בימוי:
עלמא זלאיט
הפקה: אילת־השחר פרידלנד


דמוקרטיה
תסריט לוקיישן
תקציר
נתי
, כלומר נתנאלה, ורונה (13) מגיעות לכניסה לבית ראש הממשלה עבור מטלה באזרחות. לנתי יש שם קשרים - אחיה הגדול, שיש לו ותק של שבוע בתור מאבטח. זאת הפעם הראשונה שמציעים לה לעשות עבודה בזוג, ועוד רונה – היא לא מתכוונת לאכזב אותה. רק לסבך את שלושתם עם השב"כ וכוחות המשטרה. בקטנה.