משה ליאון_edited.jpg

Daniel Shirin

דניאל שירין

יליד 1991. כתב מגזין ב"מקור ראשון", היה העורך בפועל של "מעריב לנוער" וכתב סיפור בהמשכים שהתפרסם במשך חצי שנה ב"מעריב לילדים". עבד כתחקירן ב"היום שהיה" (רשת 13) וב"מועדון תרבות" (כאן 11). בוגר המכינה למשחק של סמינר הקיבוצים ותלמיד בית הספר לתקשורת וקולנוע חשיפה.

השתתפות בהפקות

ליגת המדבבים

סיטקום לכל המשפחה

20 פרקים, 22 דקות לפרק

תקציר

יאיר (16) הוא נער מוכשר אך ביישן שעובד כמדבב באולפן של אביו הבמאי, דורון (55). לאחר שהאב אוכל בטעות את הפלפל החריף ביותר בעולם הוא מאבד את קולו ואת יכולתו לביים. יאיר וחברתו נויה (15) נשלחים לתלות באולפן שלט "להשכרה", אך פוגשים בכניסה מדבב ותיק שאיש לא סיפר לו שסוגרים. בניסיון להציל את האולפן, נויה מציעה ליאיר להחליף את אביו כבמאי. יאיר מסכים בחשש, אך המדבב מתנגד לכך שנער בן 16 יביים אותו. נויה מחליטה לנעול אותו באולפן. המדבב, בתגובה, קורא לעזרת "ליגת המדבבים", ארגון כושל שמנסה לדאוג לכך שמדבבים יתפרסמו כמו שחקנים לכל דבר. יאיר מרשים את המדבבים בידע ההיסטורי שלו והם מתגייסים לעזרתו, גם מתוך תקווה לפרסום. כעת יאיר צריך להצליח לנהל אולפן ולהסתיר זאת מאביו.


לשחרר את סאלים
תסריט לוקיישן
תקציר
אלה ימי סגר הקורונה הראשון. יניב (25), שוטר, מסיים משמרת לילה ארוכה ונוסע לאזכרה של חבר שנפל במהלך השירות הצבאי. ברמזור הוא נתקל בדילן (30), איש בלבוש זרוק, שעסוק בתליית מודעות על מצב הפלסטינים ברצועה בתקופת הקורונה. יניב דורש ממנו לחזור הביתה בהתאם להוראות הסגר, ולא – ייעצר. דילן מסרב להתפנות עד שיינתן סיוע הומניטרי לערבי חולה בשם סאלים עאדן, ואף מתעד את המפגש עם איש החוק לייב באינסטגרם. משחק הכוחות ביניהם מסלים במהירות ומוביל למעצר, אלא שאז נחשף מידע שגורם ליניב לראות את דילן באור שונה.


שרה גיבורת נילי
תסריט לסרט קצר במסגרת פרויקט 48 Sam

הפקה: מיה זהבי, מסלול הפקה יוזמת
בימוי: ליה אלבשן, המסלול המלא
תקציר
שרה
(83), קשישה חביבה ודאגנית, מנסה לצאת מביתה בימי הקורונה כדי להגיע לחברתה נילי. שוטר קשוח שהיא פוגשת בדרך מעמיד בספק את הצלחת הביקור.