עבודות בולטות בתעשייה

לי הרוש

מחזור כ"א

2021

בוגרת מסלול תסריטאות

|

קופירייטרית ותסריטאית

על הבוגר/ת (מתקופת הלימודים בלבד)

ילידת 1997, באר־שבע. מתגוררת ברמת־גן. שירתה כמש"קית ת"ש במג"ב ירושלים. קופירייטרית. מנהלת התסריט בסדרת הרשת "פגום" מבית כאן דיגיטל.

עבודות בולטות בביה"ס

בין הרגליים | Don't Judge

סדרת דרמת ספורט

10 פרקים, 40 דקות לפרק

תקציר
אלונה (25) טומבוי חמומת מוח, משלבת בין עבודתה כמנהלת יומן בעסק המשפחתי, מכון יופי באר-שבעי מדשדש, לבין תפקידה כשופטת כדורגל בליגה הלאומית. כאשר משחק בו היא שופטת מסתיים בתגרה הדדית בינה לבין אחד האוהדים, מחליטה יו״ר ההתאחדות הטרייה למנות את אלונה לשופטת הכדורגל הראשונה בליגת העל. במסגרת מעמדה החדש היא תתמודד עם התחרותיות, האלימות והמיזוגיניה ששולטות בכדורגל הישראלי ועם התאהבות מנוגדת אינטרסים בחלוץ כדורגל מבטיח אך חרדתי.

בכל פעם שאלונה מתקדמת, הכוחות הפועלים נגדה ינסו למשוך אותה למטה: גברים, משפחה, מסורת, נשים ממעמד גבוה משלה, פריפריאליות והתאהבות. אותם הכוחות הפועלים על רוב הנשים, ממש כמו בחיים האמתיים.

העונה הראשונה תוציא את אלונה למסע התבגרות-נשי במהלכו, אלונה המסתירה כל סממן נשי כדי להתקבל למחנה הגברי, תגיע למצב בו היא מתחילה להבין שכוחה הגדול טמון בהיותה אישה.

נגועה

סרט קצר במסגרת פרויקט Sam 48

תקציר
אופק
(31), נוירוטית שבורת לב, מתקשרת למוקד הקורונה מחשש שנדבקה בנגיף, אך התשאול הרפואי גורם לה לחשוב שהיא אולי בכלל בהריון. היא עולה לשיחת זום עם אלון, האקס הטרי והאב המיועד, ומבינה שהפחד ממחויבות עלול לגרום לה להפסיד את אהבת חייה ו... שאולי כדאי שתעשה בדיקת הריון לפני שהיא קופצת למסקנות.


תסריט: תמוז לוי ולי הרוש, מסלול תסריטאות

הפקה: רועי ברקת, מסלול הפקה יוזמת

בימוי: יהלי מעוז, המסלול המלא


קצת שרוף
סרט לוקיישן, הוקרן בערב סרטי הביכורים לזכרה של גלית רוזן

תקציר

הקורונה משתוללת. איתמר (15), נער בוגר ועצמאי, חי עם אביו הלא מתפקד. הוא מנצל את הידבקות סבו בקורונה כדי לעבור לגור איתו. האב, בצעד נואש, מדווח למשטרה שהסב מפר בידוד. כך, הוא מקווה, יצליח להשיב את בנו הביתה. איתמר חושף את השקר, וניצב בפני בחירה: להישאר עם סבו ולהידבק בקורונה או לשוב הביתה לאביו.


מפיק ויוצר: אוהד סן, מסלול הפקה יוזמת

תסריט: לי הרוש, מסלול תסריטאות

בימוי: תום ברנע, המסלול המלא


שמרי על קשר

תסריט לוקיישן

השתתף בתסריטרי העשירי

תקציר
רונה (20), לוחמת מג"ב כריזמטית, עולה לעוד משמרת בשער שכם. כשחשש לפיגוע מרחף באוויר, היא מקבלת אחריות על שני טירונים פעורים ומתלהבים אך מצליחה להתרכז רק במשימה אחת: להבין מה קורה בין בר, אהובה, ללוחמת ששומרת בעמדה יחד איתו. לבסוף היא מגלה מי המחבלת האמיתית בגזרה.


בסמטה חשוכה

סרט קצר במסגרת פרויקט "חצי שקל לדקה"

תקציר

זיו(24) מגלה שבן זוגה בגד בה, אבל במקום לבכות היא מקללת אותו בטלפון. כך היא רגילה. כשהיא לוקחת קורקינט שיתופי בלילה תל־אביבי ושבור לב, מישהו עוקב אחריה. זיו מרססת על האנס הפוטנציאלי גז פלפל, אך מגלה שמדובר בצעיר אומלל, מצחיק ודווקא די חמוד.


תסריט: לי הרוש, מסלול תסריטאות

בימוי: בר טלמון, המסלול המלא

הפקה: יובל מנשרוב

פרסים וזכיות בביה"ס

פרס לבוגר/ת בהצטיינות ע"ש יוהנה פרנר