עבודות בולטות בתעשייה

הסירו דאגה מליבכם (סרט עלילתי; צלם; במאי: תום שובל)
מעילה (סדרת טלוויזיה עלילתית, Yes; צלם. במאי: יותם גנדלמן)
קולות רקע (סרט עלילתי; תסריטאי ובמאי; במאי: יבגני רומן)
בוקר טוב ילד (סרט עלילתי; צלם; במאי: שרון בר זיו)
איש חשוב מאוד (סדרת טלוויזיה עלילתית, Hot; צלם; במאיים שירלי מושיוף ותומר שני)
המוזיאון (סרט תעודי, צלם; במאי: רן טל)
מוצא אל הים (סרט עלילתי; צלם; במאי: דניאל מן)
נמל בית (סרט עלילתי; צלם; במאי: ארז תדמור)
רויטל היא חייזר(סרט עלילתי קצר; צלם; במאית: גן דה-לנגה),
ישמח חתני (סרט עלילתי; צלם; במאי: אמיל בן-שמעון)
סופעולם (סרט עלילתי; צלם; במאית: רוני קידר)
הכל שבור ורוקד (סרט עלילתי; צלם; במאי: נוני גפן)
האיש שבקיר" (סרט עלילתי; צלם; במאי: יבגני רומן)
סיפור על אהבה וחושך (סרט עלילתי, מצלמה ראשונה, בימוי: נטלי פורטמן)
בורג (סרט עלילתי; צלם; במאית: שירה גפן)
ערבאני (סרט עלילתי; צלם; במאי: עדי עדואן)
לא בתל אביב (סרט עלילתי; צלם; במאי: נוני גפן)
המפיק (סרט תעודי; צלם; במאית: מירי פרלמן)
"חמץ" (דרמה קצרה; צלם; בימוי: אלון לוי)
חיים ואדם (סרט תעודי; צלם; במאית: מירי פרלמן)
"חייל צעצוע" (פיצ'ר עלילתי גרמניה, Arte,צלם )
אנטארקטיקה (סדרה עלילתית; צלם)

זיו ברקוביץ'

מחזור ט"ו

2008

בוגר המסלול המלא

|

צלם

קורות חיים

יליד 1984, קזחסטן. עלה לארץ ב־1990.
גדל בכפר סבא וסיים בהצטיינות מגמת קולנוע בתיכון ע"ש רבין.
צילם את סרט הגמר "המנון" (בימוי: אלעד קידן) שזכה בפרס הראשון בתחרות Cinéfondation בפסטיבל קאן 2008 ובציון לשבח בקטגורית הדרמות בתחרות וולג'ין, פסטיבל ירושלים 2008.
במהלך לימודיו צילם את הסרט העלילתי באורך מלא "ילדים טובים" (בימוי: יאיר הוכנר), שזכה בפרס הצילום בפסטיבל טמפה, פלורידה, סרט קצר עם שירה גפן ואתגר קרת וסרט תיעודי באורך מלא "כלות מאוקראינה-7 שנים אחרי" (בימוי: נילי טל).
נמצא קו על קו לוס אנג'לס- ת"א ועובד כצלם קולנוע, טלוויזיה ופרסומות בתעשיה האמריקאית, האירופאית והישראלית.

עבודות בולטות בביה"ס

טוליה (צלם; במאי: רודיאון ברודסקי)

המנון (צלם;  במאי: אלעד קידן)

דיפלומה   (צלם;  במאית: יעל קיים)

בבגה (צלם;  במאית: גל דה-לנגה)

אדום אדום (צלם; במאי: אדי טפרו)

פרסים וזכיות בביה"ס

פרס הצלם המצטיין של המחזור
המנון: מקום ראשון, תחרות הסינפונדסיון, פסטיבל קאן
דיפלומה: מקום שלישי, תחרות הסינפונדסיון, פסטיבל קאן
בבגה: תחרות הסינפונדסיון, פסטיבל קאן
טוליה: צל״ש, פסטיבל ירושלים
מלגת קרן התרבות אמריקה-ישראל
השתתפות בסדנת צלמים ב "CAMERIMAGE ,"לודז', פולין
השתתפות כ DP בסדנה של הצלם ואדים יוסוף באונ' ת"א