אודות ועד מנהל תומכים הנהלה סגל אודות המפיק סם שפיגל עמיתי כבוד ההיסטוריה - חזון וערכים שקיפות מניפסט
מסלול מלא מסלול תסריטאות מסלול הפקה יוזמת
גלריית הבוגרים קרן הבוגרים של סם שפיגל לינקים שימושיים
המסלול המלא מסלול תסריטאות יום פתוח מסלול הפקה יוזמת הרשמה ידיעון בית הספר מלגות ופרסים
למה סם שפיגל?
רשימת המרצים
פרסים ורטרוספקטיבות
החממה הבינלאומית
סדנאות אמן
אירועים ויוזמות
מערכת מידע לסטודנט מערכת מידע למרצה אתר האינפורמציה inside ארכיון ביה"ס ספריית ביה"ס
test test
EN
<< צפו ברשימת הידיעות המלאה
המחזור השמיני של חממת סם שפיגל לקולנוע בינלאומי נפתח השבוע בירושלים, לקראת תהליך כתיבת התסריטים והצגתם ביולי 2019
ההרשמה לשנה"ל 2019/2020 בעיצומה. יום פתוח ב-20.12 16:00
הבוגר ניר גילעת חזר ממסע בשבילי קובריק בלונדון בהדרכת המפיק האגדי יאן הרלן
Hollywood Reporter בחר בבית הספר סם שפיגל כאחד מ-15 בתי הספר לקולנוע הטובים בעולם זו שנה שניה ברציפות
 

בוגרי סם שפיגל

רון גולדמן
עורך ותסריטאי

 

בוגר המסלול המלא מחזור ה' (1998)

עבודות בולטות בביה"ס:

 

 

פרסים בביה"ס:

  • פרס ראש העיר ירושלים לעשייה תיעודית במהלך הלימודים
  • פרס מפיק מצטיין של המחזור

 

עבודות בולטות בתעשייה:

  • ילדי השמש (סרט תיעודי; עורך ותסריטאי-שותף; במאי: רן טל)
  • הגלגול (סרט תיעודי; עורך ותסריטאי- שותף; במאי: נתי ברץ)
  • כלות המדבר (סרט תיעודי; עורך ותסריטאי-שותף; במאית: עדי אושפיז)
  • הכובעים של ירושלים (סרט תיעודי; עורך ותסריטאי-שותף; במאי: נתי אדלר)
  • הטיול הפנימי (סרט תיעודי, עורך; במאי: רענן אלכסנדרוביץ')
  • מרטין (סרט תיעודי, עורך; במאי: רענן אלכסנדרוביץ')
  • מסעות ג'יימס בארץ הקודש (סרט עלילתי; עורך; במאי: רענן אלכסנדרוביץ')
  • בדרך הביתה (סדרה תיעודית; עורך ותסריטאי-שותף; במאי: תומר הימן)
  • הסודות של כנרת (סדרה עלילתית; עורך ותסריטאי-שותף; במאי: עמרי לוי)
  • איש השלג (דרמת טלוויזיה; עורך ותסריטאי-שותף; במאי: עמרי לוי)
  • שלום לבן דודי (דרמת טלוויזיה; עורך ותסריטאי שותף; במאי: שרון עמרני)

 

 

פרסים בתעשייה:

  • ילדי השמש: פרס אופיר לסרט התיעודי הטוב ביותר; פרס וולג'ין ופרס העריכה, פסטיבל ירושלים; פרס הסרט התיעודי הטוב ביותר ופרס העריכה, פורום היוצרים התיעודיים
  • הגלגול: פרס הסרט התיעודי הטוב ביותר, פסטיבל חיפה; פרס חבר השופטים, פסטיבל "פול פריים"; פרס הסרט התיעודי הטוב ביותר ופרס העריכה, פורום היוצרים התיעודיים
  • בדרך הביתה: פרס סדרת התעודה הטובה ביותר, פסטיבל ירושלים; פרס סדרת התעודה הטובה ביותר, פורום היוצרים התיעודיים
  • כלות המדבר: פרס הסרט הישראלי הטוב ביותר, פסטיבל דוקאביב
  • הכובעים של ירושלים: פרס העריכה, פורום היוצרים התיעודיים
  • מרטין: פרס וולג'ין, פסטיבל ירושלים
  • מסעות ג'יימס בארץ הקודש: פרס אופיר למוסיקה, פרס אופיר לשחקן ראשי

עשייה נוספת:

 

מנהל אמנותי בקרן החדשה לקולנוע וטלוויזיה

 

 

כתובת מייל:

grgoldman@gmail.com

צור קשר   I  מבוגרינו   I  VOD   I  אודות ביה"ס   I  דף הבית
החממה הבינלאומית   I  מן התקשורת   I  סדנאות   I  מרצים
לרשימת התומכים המלאה
בניית אתרים